Dwadzieścia cztery wpływowe kobiet biznesu. Dwanaście stron kalendarza. Jedna fundacja pomagająca osobom w stanie śpiączki. I dwie suknie Dominiak Design.

Dominiak Design to marka szczególnie nastawiona na pomaganie. Tym razem dwie nasze suknie pojawiły się w elitarnym wydawnictwie: kalendarzu charytatywnym wydanym przez Wydawnictwo Businesswoman & life wraz z Fundacja „Akogo?” Pani Ewy Błaszczyk już po raz siódmy przygotowało kalendarz „Businesswoman & life 2019”

 

W kalendarzu gwiazd na poszczególnych planszach pozowały znane osobowości w duetach z kobietami biznesu: Ewa Błaszczyk i Katarzyna Trawińska, Anna Samusionek i Katarzyna Cebulska-Bajera, Helena Norowicz i Patrycja Cierocka -Szumichora, Anna Guzik i Monika Hołymczuk, Kasia Moś i Violetta Nowak, Daria Ładocha i Dominika Flaczyk, Agnieszka Kaczorowska i dr Justyna Bukowska-Kania, Mariola Bojarska-Ferenc i Marta Bocheńska-Pachuta, Beata Pawlikowska i Magdalena Pasik-Zagalska, Anna Seniuk i Katarzyna Kolmetz, Katarzyna Cichopek i Beata Leszczyńska, Ewa Kasprzyk i Dominika Maciołek, Kasia Sokołowska i Monika Głogowska, Dorota Gardias i Monika Duda.  

Właśnie popularna aktorka Ewa Kasprzyk, oraz Dominika Maciołek prowadząca dynamiczną agencję szkoleniową, wystąpiły w kreacjach Dominiak Design. To unikalne wydawnictwo można nabyć tutaj:  http://www.akogo.pl/sklep/kalendarzBWL2019